UAB „Vidvalis“

 

Namuose, biure, parduotuvėje ar restorane – visur mus supa baldai, kurie papildo erdvės dizainą, kuria ypatingą nuotaiką, veikia darbingumą ir emocijas. Gražūs, kokybiški ir funkcionalūs baldai su dekoratyviais elementais būstui suteikia jaukumo, prekybos vietai – patrauklumo, o įstaigai – patikimumo, nes tai kiekvienos patalpos vizitinė kortelė. Jeigu norite, kad jūsų patalpos baldai būtų išskirtiniai, kreipkitės į mus. UAB „Vidvalis“  baldai, sukurti pagal individualų užsakymą, visiškai patenkins net ir išrankiausio kliento norus.

1998 m. įkurtos bendrovės nedidelis kolektyvas beveik nesikeičia jau 14 metų. Pagal profesionalių darbuotojų arba klientų parengtus brėžinius gaminami įvairūs nepriekaištingos kokybės ir stiliaus baldai, su kiekvienu klientu dirbama individualiai.

UAB „Vidvalis“ gaminama produkcija labai įvairi. Gaminame ir montuojame nestandartinius baldus iš medžio masyvo, laminuotos medžio drožlių plokštės, dažytos medžio dulkių plokštės, klientui pageidaujant sendiname baldus mechaniniu ir cheminiu būdu. Projektuojame ir surenkame virtuvės, biuro, prieškambario, svetainės, miegamojo, kavinės, restorano, vaistinės ir prekybos centro baldus.

Gaminame ne tik baldus, bet ir duris, laiptus. Visiems gaminiams suteikiame garantiją. Bendradarbiaujame su mažomis įmonėmis, gaminančiomis stiklo ir metalo elementus. Dirbame Lietuvoje ir užsienyje.

Mes negaminame paprastų serijinių baldų. Kiekvienas mūsų gaminys – tai nestandartinis  kūrinys, kurio kaina dėl to galbūt truputį aukštesnė už įprasto baldo rinkos kainą, tačiau tikrai yra verta baldo kokybės ir dizaino.

Baldai – ne vienadienis pirkinys. Juos derėtų įsigyti tokius, kokių norite, kad būtumėte patenkinti ne vienus metus.